top of page

INFORMACE PRO ÚČASTNÍKY

new123.jpg

Registrace, vstup

Registrace na místě bude otevřena od 7:15. Pro rychlejší odbavení si prosím připravte svou vstupenku (vytištěnou či v telefonu) v případě, že jste hradili registraci online. Vstupenka Vám přišla po uhrazení poplatku z adresy tickets@boomevents.org. Pokud jste platili registraci fakturou, bude nám stačit jméno a příjmení registrovaného.

kredity

Pro rychlejší odbavení si k registraci na místě připravte své lékařské ID pro kontrolu správnosti transferu kreditů. Na kredity má nárok pouze účastník obou dnů konference, který svým vlastnoručním podpisem stvrdil svou účast při vstupu. Kredity se Vám automaticky připíší po skončení konference do Vašeho lékařského ID, není již potřeba papírových certifikátů.

PARKING

Přímo před Purkyňovým ústavem je možno zaparkovat v ulici „Albertov“, celodenní parkovací stání Vás vyjde na 60 Kč. V sobotu je parking zdarma. Kapacita parkování je však velmi omezená, doporčujeme příjezd MHD.

Příjezd

K místu konání konference se pohodlně dopravíte tramvajemi č. 7, 14, 18 a 24, a to na zastávku „Albertov". Dopravu MHD vřele doporučujeme. 

GPS souřadnice: 
50°04'07.0"N 14°25'23.2"E

občerstvení

V ceně Vaší registrace je zahrnutý 3x coffee break a 2x oběd, a to vč. nápojů. Občerstvení bude mít celkem 4 stanoviště - prosíme o využití všech stanovišť a zamezení vzniku front. Veškerá stanoviště budou značená směrovkami.

Ubytování

Možnosti ubytování a veškeré informace o přenocování naleznete kliknutím na tlačítko níže. Z hotelu je místo konání konference vzdáleno zhruba 5 min. chůze. 

bottom of page