top of page

INFORMACE PRO ÚČASTNÍKY

Registrace, vstup

Registrace na místě bude otevřena od 7:15. Na registraci sdělíte jméno a příjmení registrovaného, raději s sebou prosím mějte doklad o úhradě registrace, který slouží jako vstupenka (stačí ho mít v telefonu, není nutné tisknout). 

Stánek s registrací se bude umístěn ihned u vstupu do vestibulu Fakulty strojní ČVUT s příslušným označením. K dispozici bude také šatna. 

Prosíme o Váš včasný příchod, abychom zamezili zdržení startu konference kvůli případným frontám u registrace těsně před jejím začátkem. 

kredity, potvrzení o účasti

Pro rychlejší odbavení si k registraci na místě připravte své lékařské ID pro kontrolu správnosti transferu kreditů. Vaše ID bylo vyplněno při registraci, svým podpisem u registrace potvrzujete jeho správnost.
Na kredity má nárok pouze účastník obou dnů konference, který svým vlastnoručním podpisem stvrdil svou účast při vstupu. Kredity se Vám automaticky připíší po skončení konference do Vašeho lékařského ID (cca do 14 dnů), není již potřeba papírových certifikátů.

Po konferenci přijde každému účastníkovi na e-mail potvrzení o účasti na vzdělávací akci. 

PARKING

Přímo před ČVUT je možno zaparkovat v ulici "Technická" (nebo "Studentská"), hodina parkování stojí 50 Kč. V sobotu je parking zdarma. Parkovat je možné i v Národní technické knihovně nebo na parkovišti Dejvická. 

Kapacita parkování je však velmi omezená,

důrazně doporučujeme příjezd MHD.

Příjezd

K místu konání konference se pohodlně dopravíte metrem A nebo tramvají 20 a 26 na zastávku „Dejvická", popř. autobusem č. 108 na zastávku "Národní technická knihovna". Dopravu MHD vřele doporučujeme. 

Přesná adresa:

ČVUT - fakulta strojní

Technická 1902/4, 160 00 Praha 6

GPS souřadnice: 
50.1032367, 14.3915423

občerstvení

V ceně Vaší registrace je zahrnutý 3x coffee break a 2x oběd, a to vč. kávy a vody. Občerstvení bude mít celkem 2 stanoviště - prosíme o využití obou stanovišť a snížení rizika vzniku front.
Obě stanoviště budou značená směrovkami - jedno se bude nacházet ve 2. patře (v patře hlavního vstupu do přednáškového sálu) a druhé ve 3. patře (v patře kde se nachází vstup na balkon přednáškového sálu).

Stravování není přizpůsobeno žádným typům diet, nicméně vždy bude min. jedna verze vegetariánská.

ORIENTACE

Přednáškový sál se nachází ve 2. a 3. patře budovy. Sál se dělí na hlavní sál (2. patro) a balkon k přednáškovému sálu (3. patro).

Po úspěšné registraci u vstupu v přízemí si můžete zdarma odložit své kabáty do šatny v -1 patře (přímo pod vestibulem registrace) a pak vyjet výtahem do 2./3. patra, nebo vyjít do 2./3. patra po schodech. Které místo k sezení je čistě na Vás, stejně tak výběr sál vs. balkon. Prosíme však o co nejlepší možné a rovnoměrné rozložení - a to nejen v rámci usazení, ale i v rámci následného občerstvení.

VySTAVOVATELÉ 

V obou patrech konání konference (2. a 3.) se na Vás bude těšit celá řada našich významných partnerů a vystavovatelů v rámci jejich výstavních ploch. Bez nich bychom konferenci jen stěží mohli uskutečnit - budeme velmi rádi, pokud se zastavíte u jejich stánků ve 2. i 3. patře.

společenský večer

Všem děkujeme za projevený zájem/nezájem o společenský večer v rámci našeho průzkumu. Pro letošní ročník nakonec organizovaný program v rámci pátečního večera neproběhne, věříme ale, že v budoucích ročnících se společně setkáme i mimo oficiální program.

bottom of page